Letecké firmy a letenky do USA

USA spojují s Evropou desítky leteckých společností - evropských i amerických. Vybrané dopravce uvádíme níže na této stránce.

Jednotlivé společnosti se liší místy odletu a některé se přímo specializují na vybraná spojení a lokality v USA.

O orientačních cenách letenek se informujte na tomto webu v sekci ceny.

ČSA

Národní český letecký dopravce. Do USA létá denně do New Yorku z Prahy, na letiště JFK.

British Airways

Jedna z TOP leteckých firem na světě. Do USA létá z britských měst denně několika lety. Pokud cestujete přes Londýn nebo jiná britská města, zpravidla poletíte s British Airways.

Air France - KLM

Paříž a Amsterdam jsou spojnice pro lety do USA od Air France a nizozemského dopravce KLM.

Austrian Airlines

Vídeň s New Yorkem pravidelně spojuje rakouský dopravce Austrian Airlines.

Delta

Delta sídlí v Atlantě, její lety tedy využijete při přestupu nebo cílovém místě právě v Atlantě. Dále nepravidelně létá i z Prahy do New Yorku.

United Airlines

Chicago, Washington, Denver, San Francisco a Los Angeles - to jsou hlavní cílová města letů s americkou společností United Airlines.

American Airlines

American Airlines létá po celé USA a v Evropě například do Londýna, Paříže, Říma, Bruselu, Frankfurtu a další řady velkých letišť.

Continental Airlines

Další americká velká společnost. Jejími hlavními městy jsou New York a Houston.

Northwest Airlines

Další přední dopravce z USA. V Americe létá do širokého spektra destinací, v Evropě využívají pro spojení hlavně město Amsterdam.

US Airways

Menší americká letecká společnost proslavená hlavně přistáním jejího pilota na řece Hudson v New Yorku. Jejími cíli v USA jsou hlavne Las Vegas, Charlotte, Philadelphia, Phoenix. V Evropě létají do velkých metropolí západní Evropy.

Další letecké firmy

Výše uvedené letecké společnosti byl jen zlomek firem, které létají do USA. Rezervační systémy vám v odpovědi na váš dotaz nabídnou spolehlivé lety od dalších firem, tak, že se prakticky kamkoli po USA dopravíte opravdu jednoduše.

V oblasti prodeje letenek také doporučujeme NetLetenky.com - letenky Praha Paříž, letenky Praha Londýn, letenky Praha New York, letenky Praha Brusel a další...

Naše nabídka

Do jednotlivých měst USA kupujte letenky od největšího online prodejce Královna od přední společnosti na poli cestovního ruchu, Student Agency. Cestujte do měst New York, Los Angeles, Miami, San Francisco, Dallas, Washington, Chicago a dalších.

Nabídka rezervačního systému vychází z globální nabídky všech dostupných letenek do celého světa. Celá rezervace probíhá online, platit můžete převodem, ale také samozřejmě online platební kartou. K letence si rovnou v případě zájmu koupíte i pojištění, které je zejména do USA vhodné.

Aktuality a zajímavosti

Doporučujeme

  • NewYorkonline.cz
  • Vše o New Yorku, jeho populárních místech, místních zvycích a dalších zajímavostech najdete na webu NewYorkonline.cz.
  • UbytovaniNewYork.cz
  • Online nabídka hotelů po celém New Yorku.
  • NewYorkTravel.cz
  • Vše pro cestovatele do New Yorku.

Další odkazy