Nejlidnatější města USA

Jaká jsou největší města USA podle populace? Podívejte se na seznam níže.

Seznam nejlidnatějších měst najdeme na internetové encyklopedii Wikipedia (zde) - ta největší jsou: New York (8,4 milionu), Los Angeles (3,8 milionu), Chicago (2,9 milionu), Houston (2,3 milionu), Phoenix (1,6 milionu).

Následuje dalších cca 5 měst s populací okolo jednoho milionu.

Pro doplnění dodáváme, že se jedná o populaci měst samotných, nikoli aglomeračních oblastí v okolí měst, které jsou zejména v případě USA velmi lidnaté.

Jak na letenky do USA

Do jednotlivých měst USA kupujte letenky od největšího online prodejce Královna od přední společnosti na poli cestovního ruchu, Student Agency. Levné letenky do USA nakupujte s Letenky-USA.net. Cestujte do měst New York, Los Angeles, Miami, San Francisco, Dallas, Washington, Chicago a dalších.

Nabídka rezervačního systému vychází z globální nabídky všech dostupných letenek do USA. Celá rezervace probíhá online, platit můžete převodem, ale také samozřejmě online platební kartou. K letence si rovnou koupíte i pojištění, které je zejména do USA vhodné. Letenky kupujte z Prahy (letiště PRG), ale i z jiných měst, stačí změnit položku ve vyhledávacím formuláři.